لاغری با چای سبز

لاغری با چای سبز

بین چای سبز و لاغری چه ارتباطی وجود دارد ؟


اصلا چای سبز چیست ؟


ممکن است اطلاعات زیادی را با مطالعه منبع های مختلف به دست بیاوریم . هم چنین از صحبت های دیگران درمورد چای سبز با این نوشیدنی معجزه آسا آشنا باشیم . اما در این مقاله می خواهیم به ارتباط مستقیمی که بین چای سبز و لاغری هست بپردازیم .

مهمترین مزیت


یکی از مهم ترین مواد خوراکی که مورد توجه ورزشکاران نیز می باشد، چای سبز است که تاثیر شگفت انگیزی در کاهش وزن دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه ما را تا پایان مقاله لاغری با چای سبز همراهی کنید .


فواید چای سبز چیست ؟


گذاشتن چای سبز در آب جوش باعث می شود تا ساختار شیمیایی آن شکسته شود و ترکیبات زیست فعال آن جذب آب شود .

یکی از خاصیت های برگ چای سبز، ضد التهاب و سم زدا بودن آن هاست . این مورد بدن را در برابر رادیکال های آزاد حفظ می نماید .
تاثیر شگفت آور دیگر این نوشیدنی، آنتی اکسیدان های درون آن است . معروف ترین آن کاتچین است که روی افزایش سوخت و ساز بدن تاثیر گذار بوده و متابولیسم سلولی را افزایش می دهد .

آیا چای سبز به کاهش وز کمک می کند ؟


چندی است که از چای سبز به عنوان یکی از دمنوش های کاهش وزن استفاده گسترده ای می شود . این دمنوش به دلیل نداشتن هیچ گونه کالری، سوخت و ساز بدن را افزایش میدهد و در نهایت و موجب کاهش وزن می گردد .
هم چنین طبق اطلاعات موجود ، این چای دارای فلاونوئید است که تاثیر فوق العاده بالایی روی افزایش میزان اکسیداسیون چربی و همین طور عملکرد فعالیت انسولین در بدن دارد .


دلیل کاهش وزن با چای سبز


برخی مطالعات نشان می دهد که جایگزینی چای با نوشیدنی های پر کالری می تواند منجر به یک پوند کاهش وزن در هفته شود ؛ در واقع، چون چای سبز یک دیورتیک طبیعی است، این درمان ایده آل برای مبارزه با مشکلات احتباس مایعات و التهاب کلیه بافت است به همین علت، برخی برآوردها نشان می دهند که مصرف چای سبز به طور مرتب می تواند چربی بدن را تا ۱۹ درصد کاهش دهد.
حتی کافئین سبزی چای باعث کاهش وزن می شود؛ نوشیدن چای سبز هر روز کاهش وزن را ساده می کند، زیرا کافئین آن را به عنوان یک محرک عمل می کند که عملکرد ورزش را بهبود می بخشد و باعث سوزش چربی در روند ورزش می شود.

کافئین چای سبز


در حالی که هر فنجان حاوی فقط یک چهارم کافئین یک فنجان قهوه را دارد، هنوز هم به اندازه کافی اس به شما کمک می کند. آن را برای شروع احساس مزایای سلامتی زیادش نمی کند، زیرا اکثر مردم پس از حدود سه فنجان در روز متوجه نتایج آن می شوند.
نوشیدن چای سبز نیز ممکن است باعث سوزاندن چربی در طول ورزش شود. یک مطالعه نشان داد که افرادی که چای سبز را قبل از ورزش مصرف کرده اند، ۱۷ درصد بیشتر از افرادی که فاقد چربی هستند، سوزانده می شوند، و تحقیقات دیگر نشان می دهد که چای سبز به طور خاص به بدن شما کمک می کند که چربی بیشتری بسوزاند و در دراز مدت سبب کاهش وزن بدن می شود.

کاهش چربی


وزن واقعی شما با چای سبز کم می شود، و همچنین به کاهش چربی شکم کمک می کند ؛ چربی زیر جلدی (شکم) به عنوان خطرناک ترین خطر است، زیرا به شدت با التهاب، مقاومت به انسولین، دیابت نوع ۲، بیماری قلبی و سایر بیماری های مزمن ارتباط دارد چون چای سبز به طور خاص سطوح این نوع چربی را کاهش می دهد، این نوشیدنی مفید است، حتی اگر کاهش وزن قابل توجهی نداشته باشید.

+ برای خرید چای سبز کلیک کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *