دمنوش گیاهی

دمنوش ها و عفونت ادراری

 آیا می دانید دمنوش ها برای عفونت ادراری مفید است؟ عفونت ادراری در حالت ساده مثانه و در حالت پیشرفته کلیه ها را درگیر خود می کنند. این بیماری یکی از مشکلات رایج در بین آقایان و خانم ها می باشد. در این مطلب در مورد  دمنوش برای عفونت ادراری صحبت می کنیم.

عفونت ادراری

 عفونت ادراری یکی از آزاردهنده ترین بیماری های حال حاضر جامعه است که بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است. از علائم به وجود آمدن این بیماری می شود به سوزش هنگام دفع ادرار، احساس ادرار فوری، خون در ادرار، تب و لرز، درد های رکتالی در مرد ها، بوی خیلی قوی ادرار، درد در لگن در بانوان و … اشاره کرد. اگر میخواهید بدانید که چه دمنوش هایی برای عفونت ادراری مفید است و با برخی از این دمنوش ها آشنا شوید همراه ما باشید.

دمنوش آویشن

وقتی صحبت از دمنوش برای عفونت ادراری می شود، دمنوش آویشن یکی از اصلی ترین گزینه های روی میز است. دمنوش آویشن دارای خاصیت آنتی باکتریایی بسیار قدرتمندی می باشد که میتواند از گسترش عفونت در سیستم و مجاری ادراری شما جلوگیری کند. آویشن بهترین دمنوش برای عفونت ادراری زنان است و بسیاری از پزشکان استفاده از این دمنوش را برای افرادی که در دوره بارداری یا شیردهی قرار دارند توصیه نمی کنند.

دمنوش لیمو

این دمنوش گیاهی برای درمان عفونت ادراری بسیار مفید است. از خاصیت های این دمنوش میتوان به ضد باکتری بودن، رفع سوزش مجاری ادراری هنگام دفع ادرار، بند آوردن خونریزی مجاری ادراری و … اشاره کرد. این دمنوش برای عفونت ادراری زنان بسیار مفید است و از طعم و مزه بسیار خوبی نیز برخوردار است به همین علت به شما پیشنهاد میکنیم اگر با طعم و مزه دمنوش های گیاهی مشکل دارید، حتما دمنوش را امتحان کنید. علاوه بر دمنوش، عرق لیمو نیز برای درمان عفونت های ادراری موثر است و تاثیر بسیار چشمگیری بر روی آن ها می گذارد.

دمنوش لیمو برای عفونت/chay 2020

دمنوش زنجبیل

یکی از بهترین گیاهان و ادویه های موجود در طبیعت که طبع گرمی دارد، زنجبیل است. این گیاه می تواند در درمان بسیاری از بیماری ها موثر باشد. دمنوش زنجبیل می تواند دردهای حاصل از این بیماری را کم کند و سبب شود که افراد با تکرر ادرار، مثانه و روده های خود را از آلودگی ها و انواع باکتری های مضر تمیز کنند.

دمنوش گزنه

این گیاه در بسیاری از باغ ها و مناطق مرطوب رشد می کند. وقتی به این گیاه دست می زنیم، پوست دستمان حالت چسبندگی پیدا می کند. نقش این گیاه در درمان این بیماری کمک به افزایش حجم ادرار می باشد. همچنین دمنوش این گیاه از بروز ادرار های خونی نیز جلوگیری می کند. گزنه از انواع دمنوش برای عفونت ادراری می باشد.

دمنوش دارچین

دمنوش دارچین، یک دمنوش برای عفونت ادراری است. این ادویه خوشبو و خوش طعم می تواند باکتری های ایجاد کننده این بیماری را از بین ببرد و از بروز عفونت های دیگر نیز جلوگیری کند. به طور کلی این ادویه می تواند به خوبی به تقویت سیستم ایمنی بدن در مقابل انواع باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها بپردازد.

کلام آخر در مورد دمنوش برای عفونت ادراری

افراد با استفاده از میوه ها، مرکبات، عرق های گیاهی و … نیز می توانند به بهبود این بیماری در منزل بپردازند.  قابل ذکر است که حجم مثانه خانم ها نسبت به آقایان کوچک تر می باشد، پس خانم ها بیشتر دچار عفونت های ادراری می شوند. در نتیجه بهتر است بیشتر مراقب خود باشند و همیشه با دیدن علائمی حتی کم، سریع تر به درمان این بیماری بپردازند.

خرید دمنوش گیاهی و ارگانیک

شما می‌توانید با بهترین قیمت و کیفیت انواع دمنوش‌های ارگانیک و طبیعی را که در این مقاله بعنوان درمانی برای عفونت ادراری معرفی شد، از فروشگاه چای ۲۰۲۰ بدون واسطه و مستقیم از تولیدکننده تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *